TVX1E101MAD1LS
CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1E101MAD1LS
TVX1E101MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1E101MAD1LS, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanan bu polarize kondansatör, axial through hole montaj tipinde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ve 170 mA düşük frekans (120 Hz) ile 255 mA yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve ses devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Ürün mevcut üretimde sona ermiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V