TVX1C471MAD1LV
CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1C471MAD
TVX1C471MAD1LV Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TVX1C471MAD1LV, 470 µF kapasitanslı axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'ye entegrasyonundan sonra güvenilir ve uzun süreli işlem garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 645 mA ve 120 Hz'de 430 mA'dir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete) ancak arşiv ve onarım uygulamaları için referans veri sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 645 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V