TVX1C470MAD1LV
CAP ALUM 47UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1C470MAD1LV
TVX1C470MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1C470MAD1LV, 47 µF kapasitanslı aksiyel şekilli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paket tipi ile Through Hole montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilitesi bulunmaktadır. 85°C'de 2000 saatlik ömür elde etmek amacıyla tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile imalatlanmıştır. 10 kHz frekansında 170 mA, 120 Hz frekansında 85 mA ripple akım kapasitesi vardır. Kondansatör, güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve zaman sabiti uygulamalarında yaygın olarak yer almaktadır. Not: Bu ürün obsolete (kullanımdan kaldırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V