TVX1C223MDD
CAP ALUM 22000UF 20% 16V AXIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TVX1C223M
TVX1C223MDD Hakkında
Nichicon TVX1C223MDD, 22000 µF kapasitansına sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C) çalışmaya uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, through-hole montaj yöntemini kullanır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve benzer uygulamalar için elverişlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V