TVX1C221MAD1LV
CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1C221MAD
TVX1C221MAD1LV Hakkında
Nichicon TVX1C221MAD1LV, 220 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör, gücü stabilize etme, filtre ve coupling uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, endüstriyel elektronik cihazlarda ve elektrik devreleri tasarımında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V