TVX1A331MAD1LS
CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1A331MAD1LS
TVX1A331MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX1A331MAD1LS, 330 µF kapasitansya sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile çalışan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında sıcaklık ortamlarında kullanıma uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 450 mA ripple akım (10 kHz) ve 300 mA ripple akım (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Düşük voltajlı güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V