TVX1A222MCD1LT
CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1A222MCD1LT
TVX1A222MCD1LT Hakkında
Nichicon TVX1A222MCD1LT, 2200 µF kapasitanslı, 10V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.2535 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda filtrelem, düzeltme ve depolama görevlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru polaritede bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2535 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V