TVX1A103MCD
CAP ALUM 10000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1A103MCD
TVX1A103MCD Hakkında
Nichicon TVX1A103MCD, 10000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan axial monolitik yapıda tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saatlik yaşam süresü 85°C sıcaklıkta garantilenmiştir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 2.7025 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.35 A olarak belirtilmiştir. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Gücü azaltma, filtrasyonun ve tamponlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.7025 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V