TVX1A102MCD1LW
CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX1A102MCD1LW
TVX1A102MCD1LW Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TVX1A102MCD1LW, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, axial, can kasa tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilme kapasitesine sahip olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 640 mA ve 10 kHz'de 736 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve destek uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Polar yapısından dolayı doğru kutuplama ile bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 736 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V