TVX0J471MAD1LS
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX0J471MAD
TVX0J471MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX0J471MAD1LS, 470 µF kapasitansı ve 6.3 V nominal voltaj değerine sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile ürün edilmiş olan bu kondansatör, 10 kHz'de 495 mA ve 120 Hz'de 330 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, ses ekipmanları ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 495 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V