TVX0J222MCD1LW
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX0J222MCD1LW
TVX0J222MCD1LW Hakkında
Nichicon TVX0J222MCD1LW, 2200µF kapasitanslı, 6.3V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipi ile Through Hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi, ±20% toleranslı kapasitans değeri ve 10 kHz'de 1.173 A ripple akım özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Komponent obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.173 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V