TVX0J222MCD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX0J222MCD
TVX0J222MCD Hakkında
Nichicon TVX0J222MCD, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Axial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.173 A ve 120 Hz'de 1.02 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ses filtreleme, güç kaynakları ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 1.173 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V