TVX0J103MCD
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX0J103MCD
TVX0J103MCD Hakkında
Nichicon TVX0J103MCD, 10000 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz yüksek frekans ripple akımı 2.599 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 2.26 A'dır. Through-hole montaj türü ile geleneksel PCB uygulamalarına uygundur. Ancak bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.599 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V