TVX0J101MAD1LS
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TVX0J101MAD1LS
TVX0J101MAD1LS Hakkında
Nichicon TVX0J101MAD1LS, 100 µF kapasitansı ve 6.3V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. 165 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 110 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. Kutsalsız (non-polarized) uygulamalar dışında, polar kondansatörler gerektiren devreler, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V