TSSA5U50HE3G
5A, 50V, TRENCH SCHOTTKY RECTIFI
Seri / Aile Numarası
TSSA5U50HE3G
TSSA5U50HE3G Hakkında
TSSA5U50HE3G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bir Schottky doğrultma diyotudur. 50V maksimum DC ters gerilim ile tasarlanan bu komponent, 540mV forward voltaj düşümü sunar. DO-214AC (SMA) yüzey montajlı paketinde sunulan diyot, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Fast recovery özelliği (≤500ns) ile yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve enerji yönetim devrelerinde kullanılır. 300µA ters sızıntı akımı nedeniyle enerji verimliliği gerektiren tasarımlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 50 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Not For New Designs
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 50 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 540 mV @ 5 A