TSN520M60
DIODE SCHOTTKY 60V 20A 8PDFN
Paket/Kılıf
8-PowerTDFN
Seri / Aile Numarası
TSN520M60
TSN520M60 Hakkında
TSN520M60, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen 60V 20A kapasiteli Schottky diyottur. 8-PowerTDFN (5x6) paketinde sunulan bu hızlı geri kazanımlı diyot (≤500ns), doğrultucu uygulamalar, anahtarlama devrelerinde ve düşük forward voltage düşüşü gereken güç yönetimi sistemlerinde kullanılır. Maksimum 580mV forward gerilim düşüşü ve 500µA @ 60V ters kaçak akımı ile karakterize edilir. -55°C ile +150°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. Surface mount montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 8-PowerTDFN
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 8-PDFN (5x6)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 20 A