TSF30U120C C0G
DIODE ARRAY SCHOTT 120V ITO220AB
Seri / Aile Numarası
TSF30U120C
TSF30U120C C0G Hakkında
TSF30U120C C0G, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, 120V DC reverse voltaj ile çalışmaya uygunudur. Ortalama doğrultulmuş akım 15A'ye ulaşan bu diyot, fast recovery karakteristiğine sahiptir (≤500ns). Maksimum forward voltajı 15A akımda 880mV olan TSF30U120C, gücü yüksek uygulamalarda kullanılan doğrultucu devrelerinde, güç kaynakları, inverter devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir. TO-220-3 paketleme ile Through Hole montajını destekler. -55°C ile 150°C arasında çalışma sicaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 120 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 15 A