TRS12E65F,S1Q
DODE SCHOTTKY 650V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
TRS12E
TRS12E65F,S1Q Hakkında
TRS12E65F,S1Q, Toshiba tarafından üretilen Silicon Carbide Schottky doğrultucu diyottur. 650V ters gerilim kapasitesine ve 12A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. TO-220-2 paket tipi ile Through Hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. 1.7V maksimum ileri gerilime ve 90µA ters sızıntı akımına sahip bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, fotovoltaik sistemler ve endüstriyel elektrik uygulamalarında kullanılır. Sıfır reverse recovery time özelliği ile yüksek frekans uygulamalarında etkili verimlilik sağlar. Maksimum junction sıcaklığı 175°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 65pF @ 650V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 12A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 90 µA @ 650 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 12 A