TRS10A65F,S1Q
PB-F DIODE TO-220-2L V=650 IF=10
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
TRS10A65F
TRS10A65F,S1Q Hakkında
TRS10A65F,S1Q, Toshiba tarafından üretilen Silicon Carbide Schottky diyottur. TO-220-2L paketinde sunulan bu doğrultucu diyot, 650V ters gerilim ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1.6V ön gerilim düşüşü ve 50µA ters sızıntı akımı ile verimli çalışma sağlar. Reverse recovery time'ı 0ns olması hızlı anahtarlama uygulamalarında avantaj sunmaktadır. Maximum 175°C junction sıcaklığında çalışabilir. Güç kaynakları, şarj cihazları, inverterler ve endüstriyel konvertörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 36pF @ 650V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 650 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-220-2 Full Pack
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package TO-220F-2L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.6 V @ 10 A