TR2/S520-V-20-R
Sigortalar
TR2/S520-V-20-R
FUSE 20A 420VAC AXIAL
Üretici
Eaton-Electronics Division
Paket/Kılıf
5mm x 20mm (Axial)
Kategori
Sigortalar
Kaynaklar
Datasheet
Datasheet mevcut değil
Pinout
Pinout mevcut değil
Eşdeğerler (Muadiller)
Eşdeğer (muadil) veri yok
İlgili Sayfalar
  • Eaton-Electronics Division ürünleri
  • Sigortalar kategorisi
  • Devre Koruma
  • 5mm x 20mm (Axial) paketi