TQ2SS-L2-24V
RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC
Seri / Aile Numarası
TQ2SS-L2-24V
TQ2SS-L2-24V Hakkında
Panasonic TQ2SS-L2-24V, 24VDC coil voltajında çalışan dual coil latching telecom rölesinin. DPDT (2 Form C) kontak yapısına sahip olan bileşen, 2 Amper'e kadar anahtarlama kapasitesine ve gümüş-nikel ile altın kontak malzemeleriyle düşük sinyal uygulamalarında kullanılır. 8.3 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi sağlar. 4 ms işletme ve bırakma zamanı ile hızlı komutasyona sahiptir. 125VAC ve 220VDC'ye kadar switching voltajında çalışabilir. Surface mount gull wing termination stiline sahip olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletilir. Telekomünikasyon, sinyal kontrol ve otomatikasyon devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.3 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 4 ms
Switching Voltage 125VAC, 220VDC - Max