TQ2SL-24V-X
RELAY TELECOM DPDT 2A 24VDC
Seri / Aile Numarası
TQ2SL-24V
TQ2SL-24V-X Hakkında
Panasonic TQ2SL-24V-X, 24VDC bobinine sahip DPDT (2 Form C) sinyal rölesinde, 2 Amper anahtarlama kapasitesine ve 4 ms işletme/serbest bırakma zamanına sahiptir. Non-latching coil tipine ve Silver Nickel / Gold kontakt malzemelerine göre tasarlanmıştır. 18VDC ile çalışması gerekir ve 2.4VDC'de serbest bırakılır. Gull Wing terminal stiline sahip bu telecom rölesinde, -40°C ile 85°C arası sıcaklık aralığında ve 125VAC / 220VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi destekler. Yüksek güvenilirlik gerektiren telekomünikasyon, endüstriyel kontrol ve sinyal yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 4 ms
Switching Voltage 125VAC, 220VDC - Max