TQ2SA-4.5V-Z
RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5VDC
Seri / Aile Numarası
TQ2SA-4.5V
TQ2SA-4.5V-Z Hakkında
Panasonic TQ2SA-4.5V-Z, 4.5VDC coil voltajı ile çalışan sinyal rölesidir. DPDT (2 Form C) konfigürasyonunda 2A kontakt akımı kabiliyetine sahiptir. 31mA coil akımı ile tasarlanmış, 4ms operate ve 4ms release sürelerine sahip non-latching tipi röle telekomünikasyon uygulamalarında kullanılır. Surface mount terminasyonu (Gull Wing) ile entegre devrelerde yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Silver Nickel ve Gold kontakt malzemesi sayesinde güvenilir elektrik temas sağlar. 125VAC veya 220VDC maksimum switching voltajı ile çeşitli sinyal kontrol ve anahtarlama devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 31 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 3.38 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 4 ms
Switching Voltage 125VAC, 220VDC - Max