TQ2-L2-24V
RELAY TELECOM DPDT 1A 24VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TQ2-L2-24V
TQ2-L2-24V Hakkında
TQ2-L2-24V, Panasonic tarafından üretilen dual coil latching tipi sinyal rölesinin MPN'idir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu DPDT (2 Form C) kontakt yapısındaki röle, 1 A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Gümüş-altın alaşımlı kontaklarıyla 125VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi sağlar. 3 ms işletme ve bırakma zamanı ile hızlı cevap vermekte, 18VDC must operate voltajı güvenli bir işletim marjı sunar. -40°C ile 70°C arasında çalışabilen bu röle, telekomünikasyon sistemleri, otomatik kontrol devrelerine, sinyal yönlendirme uygulamalarına ve endüstriyel otomasyon sistemlerine uygun seçimdir. PC pin termination tipi board montajını kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 12.5 mA
Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Operate Time 3 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Release Time 3 ms
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max