TQ2-2M-4.5V
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5VDC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
TQ2-2M
TQ2-2M-4.5V Hakkında
TQ2-2M-4.5V, Panasonic tarafından üretilen 4.5VDC bobinli DPDT (2 Form D) sinyal rölesidir. 1 Amper kontakt yüksek akım kapasitesine sahip bu röle, telekomünikasyon sistemleri, otomat devreleri ve sinyalleme uygulamalarında kullanılır. Gümüş ve altın kontakt malzemesi ile yüksek güvenilirlilik sağlar. 3 ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı tepki verir. 125VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama kapasitesine sahip, Through Hole montajı için PC pin terminasyon ile tasarlanmıştır. -40°C ile +50°C arasında stabil çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 44.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 4.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form D)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 3.6 VDC
Must Release Voltage 0.45 VDC
Operate Time 3 ms
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Part Status Active
Relay Type Telecom
Release Time 3 ms
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max