TPS30-A36AN4-00
PRESSURE TRANSMITTER 1 NPT1/4
Üretici
IndustrialeMart
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
TPS30-A36AN4
TPS30-A36AN4-00 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Applications Industrial Automation
Features Temperature Compensated
Maximum Pressure 435.11PSI (3000kPa)
Operating Pressure 0 ~ 145.04PSI (0 ~ 1000kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output 4 ~ 20 mA
Output Type Analog Current
Package / Case Cylinder, Threaded
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Absolute
Termination Style M12
Voltage - Supply 11V ~ 36V