TPS20-G3MF8-00
PRESSURE TRANSMITTER 0KGF G3/8
Seri / Aile Numarası
TPS20-G3MF8
TPS20-G3MF8-00 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.3%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 0PSI (0kPa)
Operating Pressure -14.69 ~ 0PSI (-101.30 ~ 0kPa)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Output 4 ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12
Voltage - Supply 15V ~ 35V