TPS20-G3AF8-00
PRESSURE TRANSMITTER 100KGF G3/8
Seri / Aile Numarası
TPS20
TPS20-G3AF8-00 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.3%
Applications Industrial Automation
Maximum Pressure 4267PSI (29419.95kPa)
Operating Pressure 0 ~ 1422.33PSI (0 ~ 9806.65kPa)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Output 4 ~ 20 mA
Pressure Type Gauge
Termination Style M12
Voltage - Supply 15V ~ 35V