TPL8002-25PWR
IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 16TSSOP
Paket/Kılıf
16-TSSOP
Seri / Aile Numarası
TPL8002
TPL8002-25PWR Hakkında
TPL8002-25PWR, Texas Instruments tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 2.5kΩ dirençli değere sahip ve 64 tap konumuna sahiptir. Parallel arayüzü ile mikrodenetleyiciler tarafından kontrol edilebilen bu bileşen, ses seviyesi kontrolü, ışık ayarlaması, empedans ayarlaması ve kalibre edilebilir filtre tasarımları gibi uygulamalarda kullanılır. Volatile bellek tipi ile çalışan bileşen, yüzey montajlı 16-TSSOP paketinde sunulur. ±2.5V ~ 4V çalışma gerilimi aralığında ve -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Logaritmik taper özelliğine sahiptir.
Configuration Potentiometer
Interface Parallel
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 2.5k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 420 (Max)
Supplier Device Package 16-TSSOP
Taper Logarithmic
Tolerance ±30%
Voltage - Supply ±2.5V ~ 4V