TNETV1002IDZHK
IC DSP FIXED POINT 257BGA
Paket/Kılıf
257-LFBGA
Seri / Aile Numarası
TNETV1002
TNETV1002IDZHK Hakkında
Texas Instruments TNETV1002IDZHK, sabit nokta dijital sinyal işlemci (DSP) olup 100MHz saat hızında çalışır. 257-pin LFBGA (16x16) paketinde sunulan bu bileşen, 160kB üzerinde RAM ve harici non-volatile bellek desteği ile tasarlanmıştır. I²C, McBSP, SPI ve UART arayüzleri sayesinde çeşitli sistem entegrasyonlarına uygun hale getirilmiştir. 1.80V core ve 3.30V I/O gerilimi ile düşük güç tüketimli uygulamalar için uygundur. 0°C ile 85°C arasında çalışır. Ürün hali hazırda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 100MHz
Interface I²C, McBSP, SPI, UART
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory External
On-Chip RAM 160kB
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case 257-LFBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 257-BGA MICROSTAR (16x16)
Type Fixed Point
Voltage - Core 1.80V
Voltage - I/O 3.30V