TMS320VC5502ZZZ200
IC FIXED POINT DSP 201-BGA
Paket/Kılıf
201-LFBGA
Seri / Aile Numarası
TMS320VC5502
TMS320VC5502ZZZ200 Hakkında
TMS320VC5502ZZZ200, Texas Instruments tarafından tasarlanan sabit nokta DSP (Dijital Sinyal İşlemcisi) entegre devresinde, Rochester Electronics tarafından üretilmektedir. 200MHz saat hızında çalışan bu bileşen, 80kB dahili RAM ve 32kB ROM bellek yapısına sahiptir. Host Interface, I²C, McBSP ve UART arayüzlerini destekleyen TMS320VC5502, endüstriyel uygulamalar, ses işleme, kontrol sistemleri ve iletişim uygulamalarında kullanılan işlemci mimarisidir. 201-pin BGA pakete sahip olan bu entegre, 1.26V çekirdek ve 3.3V I/O voltajlarında çalışmaktadır. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 200MHz
Interface Host Interface, I²C, McBSP, UART
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (32kB)
On-Chip RAM 80kB
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TC)
Package / Case 201-LFBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 201-BGA MICROSTAR (15x15)
Type Fixed Point
Voltage - Core 1.26V
Voltage - I/O 3.30V