TMS320LC548GGU-80
IC DSP 144-BGA
Paket/Kılıf
144-LFBGA
Seri / Aile Numarası
TMS320LC548
TMS320LC548GGU-80 Hakkında
TMS320LC548GGU-80, Texas Instruments tarafından üretilen fixed-point dijital sinyal işlemci (DSP) entegresidir. 80MHz saat hızında çalışan bu bileşen, 64KB yerleşik RAM ve 4kB ROM belleğe sahiptir. BSP, HPI ve TDM arabirimlerini destekleyen IC, endüstriyel kontrol sistemleri, ses işleme, harita tabanlı konumlama ve gerçek zamanlı sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 3.3V çalışma voltajı ile tasarlanan bileşen, -40°C ile 100°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 144-LFBGA paketine sahip olan komponent, yüzey montajı teknolojisine uygun olup, şu anda piyasada üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 80MHz
Interface BSP, HPI, TDM
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (4kB)
On-Chip RAM 64KB
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)
Package / Case 144-LFBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Type Fixed Point
Voltage - Core 3.30V
Voltage - I/O 3.30V