TMS320DM335DZCE135
IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
Paket/Kılıf
337-LFBGA
Seri / Aile Numarası
TMS320DM335
TMS320DM335DZCE135 Hakkında
TMS320DM335DZCE135, Texas Instruments tarafından tasarlanan Digital Media System-on-Chip (DMSoC) türü bir gömülü dijital sinyal işlemcisidir. 135MHz saat hızında çalışan bu bileşen, 56kB dahili RAM ve 8kB ROM bellek ile donatılmıştır. ASP, EBI/EMI, I²C, SPI, UART ve USB arayüzlerini destekleyen TMS320DM335, multimedya uygulamaları, video işleme, görüntü işleme ve ses işleme gibi sinyal işleme gerektiren gömülü sistemlerde kullanılır. 337-pin LFBGA pakete 1.30V çekirdek ve 1.8V/3.3V I/O gerilimi ile uygulamaya gömülüdür. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, Rochester Electronics tarafından tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 135MHz
Interface ASP, EBI/EMI, I²C, SPI, UART, USB
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (8kB)
On-Chip RAM 56kB
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case 337-LFBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 337-BGA (13x13)
Type Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Voltage - Core 1.30V
Voltage - I/O 1.8V, 3.3V