TMS320C6713BGDP300
IC FLOATING-POINT DSP 272-BGA
Seri / Aile Numarası
TMS320C6713
TMS320C6713BGDP300 Hakkında
TMS320C6713BGDP300, Texas Instruments tarafından üretilen 300MHz hızında çalışan floating-point dijital sinyal işlemcidir. 264kB on-chip RAM ve harici bellek desteği ile donatılmıştır. Host Interface, I²C, McASP ve McBSP gibi çoklu iletişim arabirimlerine sahiptir. 272-BBGA paket tipi ile yüzey monte edilir. 1.40V çekirdek ve 3.30V I/O gerilimi ile çalışır. 0°C ile 90°C sıcaklık aralığında işletilmeye uygun olup, sesli/video işleme, veri akışı analizi, gömülü sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 300MHz
Interface Host Interface, I²C, McASP, McBSP
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory External
On-Chip RAM 264kB
Operating Temperature 0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case 272-BBGA
Part Status Active
Supplier Device Package 272-BGA (27x27)
Type Floating Point
Voltage - Core 1.40V
Voltage - I/O 3.30V