TMS320C31PQL40
IC 40 MHZ DSP 132-BQFP
Paket/Kılıf
132-BQFP Bumpered
Seri / Aile Numarası
TMS320C31
TMS320C31PQL40 Hakkında
TMS320C31PQL40, Texas Instruments tarafından tasarlanan ve Rochester Electronics tarafından sağlanan 40 MHz çalışma hızına sahip floating-point DSP (Dijital Sinyal İşlemci) entegresidir. 132-BQFP yüksek yoğunluk paket içinde sunulan bu bileşen, 8.25kB on-chip RAM ve seri port arayüzüne sahiptir. 5V core ve I/O voltajında çalışan TMS320C31PQL40, gerçek zamanlı sinyal işleme, görüntü işleme, ses işleme ve kontrol uygulamalarında kullanılmıştır. Harici bellek desteğiyle sistemler oluşturulabilir. 0°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) olup, yerinde geçer parçalar kullanılmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 40MHz
Non-Volatile Memory External
On-Chip RAM 8.25kB
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Package / Case 132-BQFP Bumpered
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Type Floating Point
Voltage - Core 5.00V
Voltage - I/O 5.00V