TLZ8V2A-GS08
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD80
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
TLZ8V2A
TLZ8V2A-GS08 Hakkında
TLZ8V2A-GS08, Vishay tarafından üretilen 8.2V nominal voltajlı surface mount zener diyottur. 500mW güç yeteneği ile voltaj regülasyonu, koruma devreleri ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (MINI-MELF) paketinde sunulan bu komponentin 8 Ohm empedansı ve 7.5µA ters sızıntı akımı (7.15V'de) elektrik devrelerde istikrarlı performans sağlar. -65°C ile 175°C arasında güvenilir çalışma sunar. Anahtarlamaya dayalı güç kaynakları, düşük voltaj regülatörleri ve analog sinyali koruma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 7.5 µA @ 7.15 V
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V