TLZ7V5C-GS08
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ7V5C
TLZ7V5C-GS08 Hakkında
TLZ7V5C-GS08, Vishay tarafından üretilen 7.5V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW maksimum güç dağıtım kapasitesine ve 8 Ohm maksimum empedansa (Zzt) sahiptir. SOD-80 (MINI-MELF) yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C sıcaklık aralığında çalışır. 6.93V'ta maksimum 3µA ters sızıntı akımına sahiptir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılan bir analog devre bileşenidir. 200mA'da maksimum 1.5V ileri voltaj düşüşü gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 6.93 V
Impedance (Max) (Zzt) 8 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 7.5 V