TLZ5V1-GS18
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ5V1
TLZ5V1-GS18 Hakkında
TLZ5V1-GS18, Vishay tarafından üretilen 5.1V nominal voltajlı Zener diyottur. 500mW maksimum güç kapasitesi ile küçük sinyalleme ve voltage regulation uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (Mini-MELF) surface mount paketinde tasarlanmıştır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2µA'de 2V'de reverse leakage akımı ve 20Ohms maksimum impedansı bulunmaktadır. Forward voltajı 200mA'de 1.5V olup, kararlı voltaj referansı, aşırı voltaj koruması ve devre tasarımında voltage clamping uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 µA @ 2 V
Impedance (Max) (Zzt) 20 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V