TLZ3V6B-GS18
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ3V6B
TLZ3V6B-GS18 Hakkında
TLZ3V6B-GS18, Vishay tarafından üretilen 3.6V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount teknolojisi kullanarak DO-213AC (Mini-MELF) paketinde sunulmaktadır. 60 Ohms maksimum empedans ve 5µA ters kaçak akımı ile karakterize edilen bu diyot, voltaj regülasyonu, over-voltage koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile +175°C geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 1.5V maksimum ileri gerilim düşüşü (200mA'de) ile verimli bir tasarım sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V