TLZ3V6B-GS08
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ3V6B
TLZ3V6B-GS08 Hakkında
TLZ3V6B-GS08, Vishay tarafından üretilen 3.6V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 500mW güç kapasitesine ve 60Ω maksimum impedansa sahip bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (Mini-MELF) yüzey monte paketi ile sağlanan diyot, -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. 1V'te 5µA ters kaçak akımı ve 1.5V @ 200mA ileri voltaj karakteristikleri ile ayarlanabilir güç kaynakları, stabilize edici devreler ve tranşiyent koruma uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V