TLZ39F-GS08
DIODE ZENER 39V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ39F
TLZ39F-GS08 Hakkında
TLZ39F-GS08, Vishay tarafından üretilen 39V nominal gerilimde çalışan bir tekil Zener diyotudur. 500mW güç derecelendirmesi ile bu bileşen, voltaj regülasyonu ve aşırı voltaj koruması uygulamalarında kullanılır. SOD-80 (Mini-MELF) yüzey montajı paketine sahip olup, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. 36.2V'ta ölçülen 40nA'lık ters sızıntı akımı ve 85 Ohm maksimum dinamik empedansı ile doğru voltaj kontrol devrelerinde tercih edilir. Güç kaynakları, fotodiod uygulamaları ve sinyal koşullama devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 nA @ 36.2 V
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 39 V