TLZ36D-GS08
DIODE ZENER 36V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ36D
TLZ36D-GS08 Hakkında
TLZ36D-GS08, Vishay tarafından üretilen 36V nominal değerine sahip tekil Zener diyottur. 500mW güç rating'ine sahip bu bileşen, voltaj stabilizasyonu ve voltaj referansı uygulamalarında kullanılır. Surface mount SOD-80 (DO-213AC, Mini-MELF) paketinde sunulan bu diyot, 32.3V'ta 40nA ters sızıntı akımına ve maksimum 75 Ohm impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında güvenilir çalışma alanı sunarak, güç kaynakları, regülatörler ve koruma devreleri gibi uygulamalarda voltaj düzenlemesi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 nA @ 32.3 V
Impedance (Max) (Zzt) 75 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V