TLZ30D-GS18
DIODE ZENER 30V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ30D
TLZ30D-GS18 Hakkında
TLZ30D-GS18, Vishay tarafından üretilen 30V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. Surface mount SOD-80 (DO-213AC Mini-MELF) paketinde sunulan bu komponent, 500mW güç kapasitesine ve 80 Ohm maksimum impedansa sahiptir. -65°C ile 175°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. Geri kaçak akımı 27.6V'da 40nA'dır. Voltaj regülasyonu, gerilim sınırlaması ve koruma devreleri gibi uygulamalarda kullanılan, aktif üretim durumundaki bir bileşendir. 1.5V @ 200mA ileri gerilim karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 nA @ 27.6 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V