TLZ2V4A-GS08
DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD80
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-213AC
Seri / Aile Numarası
TLZ2V4A
TLZ2V4A-GS08 Hakkında
TLZ2V4A-GS08, Vishay tarafından üretilen 2.4V nominal geriliminde bir zener diyottur. 500mW güç derecelendirilmesi ile DC güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve koruma devrelerinde kullanılır. Surface mount SOD-80 (Mini-MELF) paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 175°C arasında çalışır. 100 Ohm maksimum empedans ve 70µA ters sızıntı akımı özellikleri ile hassas voltaj referansı ve gerilim sınırlama uygulamalarında tercih edilir. Forward gerilimi 1.5V @ 200mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 70 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V