TLZ27D-GS08
DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ27D
TLZ27D-GS08 Hakkında
TLZ27D-GS08, Vishay tarafından üretilen 27V nominal zener gerilimi ile çalışan tekil zener diyottur. 500mW güç dissipasyonu kapasitesi ile düşük güç uygulamalarında gerilim regülasyonu ve koruma sağlar. SOD-80 (MINI-MELF) yüzeye monte edilebilir paketlemesi ile kompakt tasarımlar için uygundur. -65°C ile 175°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. 45 Ohms maksimum impedans ve 40 nA ters sızıntı akımı özellikleri ile voltaj stabilizatörleri, EMI filtresi ve devrelerin aşırı gerilim koruması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 nA @ 25 V
Impedance (Max) (Zzt) 45 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 27 V