TLZ22D-GS08
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ22D
TLZ22D-GS08 Hakkında
TLZ22D-GS08, Vishay tarafından üretilen 22V nominal voltajlı Zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile düşük güçlü uygulamalarda voltaj regülasyonu ve koruma sağlar. SOD-80 (MINI-MELF) yüzey montajlı paketinde sunulan bu diyot, 30Ω maksimum impedans ve 40nA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, analog devrelerde referans voltajı sağlama, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlaması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 nA @ 20.4 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V