TLZ12-GS18
DIODE ZENER 12V 500MW SOD80
Seri / Aile Numarası
TLZ12
TLZ12-GS18 Hakkında
TLZ12-GS18, Vishay tarafından üretilen 12V nominal voltajlı Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, SOD-80 (DO-213AC Mini-MELF) paketinde sunulmaktadır. Surface mount teknolojisi ile monte edilmek üzere tasarlanmış olup, -65°C ile 175°C arasında çalışır. 12 Ohm maksimum impedansa ve 1.5V ileri doğru gerilimi (200mA'de) sahiptir. Voltaj regülasyonu, voltaj referansı devreler, aşırı voltaj koruması ve ters polarite koruması gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Impedance (Max) (Zzt) 12 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-80 MiniMELF
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V