TLI4970D025T5XUMA1
IC CURRENT SENSOR 8TISON
Seri / Aile Numarası
TLI4970D025T5
TLI4970D025T5XUMA1 Hakkında
TLI4970D025T5XUMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen Hall Effect tabanlı diferansiyel akım sensörüdür. 25A'ya kadar AC ve DC akımları ölçebilen bu IC, ±3.5% doğruluk ve ±1.6% linearity sunmaktadır. SPI çıkışı ile dijital sistemlere entegrasyonu sağlayan komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışmaktadır. 57µs hızlı cevap süresi ve DC'den 18kHz'e kadar frekans aralığı ile endüstriyel uygulamalar, motor kontrol sistemleri, güç yönetimi ve elektrik ölçüm cihazlarında kullanılır. Surface mount 8-PowerTDFN paketinde sunulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±3.5%
Current - Sensing 25A
Current - Supply (Max) 20mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 18kHz
Linearity ±1.6%
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output SPI
Package / Case 8-PowerTDFN
Part Status Obsolete
Polarization Unidirectional
Supplier Device Package PG-TISON-8-1
Voltage - Supply 3.1V ~ 3.5V