THAS900M300AA1C
CAP ALUM 90UF 20% 300V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
THAS900M300AA
THAS900M300AA1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen THAS900M300AA1C, 90 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 300V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, FlatPack kasa tipinde through-hole montajı destekler. 900mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygunken, 20kHz'deki ripple akım kapasitesi 1.02A'dir. -55°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasite toleransı ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sesli frekans sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 90 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 300 V