THAS161M300AC1C
CAP ALUM 160UF 20% 300V FLATPACK
Paket/Kılıf
TO-249AA
Seri / Aile Numarası
THAS161M300AC1C
THAS161M300AC1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen THAS161M300AC1C, 160 µF kapasitansı ve 300V nominal voltajı ile tasarlanmış polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack gövde tipi ile Through Hole montaj özelliğine sahiptir. 530mOhm ESR (120Hz) ve 1.53A ripple current özelliğine (20kHz) sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatörün ömrü +105°C'de 5000 saattir. ±20% tolerans aralığında, 120Hz'de 900mA ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç kaynağı devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 160 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case FlatPack
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 300 V